Biorezonans borelioza opinie

Biorezonans jako metoda walki z boreliozą zbiera świetne opinie. Terapia biorezonansowa to uniwersalna, delikatna, skuteczna i nielekowa metoda leczenia, która nie wywołuje skutków ubocznych, co pozwala skorygować informacje patologiczne w organizmie i wyeliminować jego obciążenia.

Terapia biorezonansowa to terapia oscylacjami elektromagnetycznymi, za pomocą których struktury organizmu wchodzą w rezonans. Oddziaływanie jest możliwe zarówno na poziomie komórkowym, jak i na poziomie narządu, układu narządów i całego organizmu. Główną ideą wykorzystania rezonansu w medycynie jest to, że przy odpowiednim doborze częstotliwości i formy efektów terapeutycznych (elektromagnetycznych) można wzmocnić normalne (fizjologiczne) i osłabić patologiczne oscylacje w organizmie człowieka. Zatem efekt biorezonansu może mieć na celu zarówno zneutralizowanie patologicznych, jak i przywrócenie fizjologicznych fluktuacji zaburzonych w stanach patologicznych.

Algorytm chorobowy zostaje zastąpiony algorytmem zdrowia. Nic obcego, niezwykłego dla organizmu z natury, nie jest wprowadzane z zewnątrz. Dlatego nie ma sytuacji przedawkowania ani żadnych negatywnych skutków stosowania urządzenia. Jeśli częstotliwość ustawiona przez urządzenie jest potrzebna organizmowi i powoduje rezonans powrotu do zdrowia, wówczas występuje efekt terapeutyczny. Jeśli ciało nie potrzebuje częstotliwości i nie ma rezonansu, nie ma odpowiedzi. W konsekwencji nie ma też szkody dla ciała. Jedna sesja trwa średnio do 60 minut.

Biorezonans a borelioza

Biorezonans a borelioza – czy to naprawdę jest skuteczne, czy chodzi może o tak zwany efekt placebo? Znamy liczne przypadki pacjentów, których wyniki zdrowotne (na przykład szczegółowe badania krwi) po terapii znacznie się polepszyły, a wyniki wskazały brak aktywnych borelii w organizmie.

Oprócz wzmagań z boreliozą, występują też inne wskazania do stosowania terapii biorezonansowej:

 • astma oskrzelowa, alergiczne zapalenie skóry (egzema, neurodermit), katar sienny i alergiczny nieżyt nosa;
 • choroby ośrodkowego układu nerwowego: depresja, nerwice, fobie, hiperkineza, moczenie nocne, encefalopatia, nadpobudliwość u dzieci, zaburzenia snu i dystonia wegetatywno-naczyniowa;
 • bóle głowy, zapalenie korzonków nerwowych, migrena, nerwobóle i zapalenie nerwu;
 • choroby układu mięśniowo-szkieletowego – choroby zapalne i zwyrodnieniowe stawów, a także osteochondroza;
 • dolegliwości nerek i dróg moczowych: przewlekłe odmiedniczkowe zapalenie nerek, zapalenie pęcherza moczowego, zapalenie cewki moczowej i kamica moczowa;
 • choroby układu pokarmowego: dysbioza, zapalenie okrężnicy, nieżyt żołądka, nieżyt żołądka i dwunastnicy, wrzód żołądka i dwunastnicy;
 • choroby wątroby i dróg żółciowych: zapalenie wątroby, zapalenie pęcherzyka żółciowego i zapalenie trzustki;
 • zapalenie przydatków, zapalenie gruczołu krokowego i gruczolak prostaty;
 • choroby endokrynologiczne – cukrzyca insulinoniezależna, zaburzenia miesiączkowania, zespół klimakterium i choroby tarczycy itp.;
 • choroby układu sercowo-naczyniowego: nadciśnienie, choroba wieńcowa serca itp .;
 • zmiany naczyniowe związane z wiekiem;
 • dobry efekt zaobserwowano przy stosowaniu terapii w leczeniu niepłodności.

Najnowsze metody leczenia boreliozy

Najnowsze metody leczenia boreliozy zakładają odejście od stosowania samej antybiotykoterapii, która jest bardzo obciążająca dla organizmu. Należy jednak pamiętać, że również w przypadku używania biorezonansu, występują przeciwwskazania to stosowania tego typu terapii. Możemy wśród nich wyróżnić następujące aspekty: naruszenie krzepnięcia krwi; łagodne i złośliwe nowotwory (dozwolone pod nadzorem lekarza); ciąża (pierwszy trymestr); wiek dzieci do 1 roku (pod nadzorem lekarza, stosowanie jest dozwolone); obecność przeszczepionych narządów (dozwolone pod nadzorem lekarza); obecność wszczepialnego rozrusznika; indywidualna nietolerancja na prąd elektryczny; padaczka (drgawki), zespół konwulsyjny (drgawki); wrodzone patologie ośrodkowego układu nerwowego; uszkodzenia skóry i choroby w miejscach elektrostymulacji; stan ostrego pobudzenia psychicznego lub odurzenia.

Terapia biorezonansowa jest szczególnie skuteczna w przypadkach, gdy niemożliwe jest osiągnięcie sukcesu terapeutycznego metodami tradycyjnymi lub wiąże się z dużym czasem i innymi kosztami. Dla osób cierpiących na choroby przewlekłe i próbujących przez wiele lat dojść do siebie poprzez połykanie garści tabletek, terapia biorezonansowa może być prawdziwym zbawieniem.

Leczenie boreliozy biorezonansem

Leczenie boreliozy biorezonansem stosowane jest w naszym gabinecie już od dłuższego czasu. Możecie więc Państwo w pełni zaufać kompetencjom naszych specjalistów. Wśród zalet terapii biorezonansowej możemy wymienić między innymi fakt, że jest to terapia bez wprowadzania do organizmu. Leczenie odbywa się ambulatoryjnie – bez bólu, krwi, igieł itp. Biorezonans pozwala leczyć chorobę na poziomie przedklinicznym (bezobjawowym). Leczenie zaburzeń endokrynologicznych odbywa się bez użycia hormonów (czyli zmusza organizm do samodzielnego wytwarzania niezbędnych hormonów w odpowiedniej ilości). Opisywany sposób leczenia pozwala pozbyć się procesów zapalnych bez antybiotyków, jest absolutnie nieszkodliwy i nie występuje przy nim promieniowanie ciała. To również oszczędność czasu, pieniędzy i co najważniejsze nerwów.

Zdaniem prezesa World Medical Association, M. Kellnera, wprowadzenie terapii biorezonansowej można porównać z odkryciem Nowego Świata w medycynie.

Biorezonans borelioza cena

Biorezonans wspomaga znacznie zmagania z boreliozą, ale jaka jest cena za taką usługę? Szczegółowy kosztorys poznacie Państwo po konsultacjach z naszymi specjalistami, którzy wykonają wstępny wywiad i ocenią jak długo przebiegać będzie cała kuracja. Zachęcamy do kontaktu z naszą kliniką i umówienia się na wstępną wizytę. Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00 – 18:00. Nasza siedziba mieści się przy ulicy Walczaka 12 B/7, w budynku Villa Park, czyli w dawnym szpitalu dziecięcym.